Kód: 10091

Detský matrac BABY - 70x160 cm

1 hodnotenie
€91,86
2-3 týždne
Kategória: Matrace 70x160cm
Záruka: 2 roky
Matrac do postieľky Pohánka / Molitan / Kokos

Obojstranná detská matrac do postieľky. Každá vrstva matraca je vyrobená z prírodných a veľmi kvalitných surovín, ktoré zaručujú bezpečné a pohodlné užívanie.

Vrchná vrstva matraca je zložená z pohánky, známej svojimi zdravotnými vlastnosťami. Je umiestnená v komorách, ktoré sú prispôsobené tak, aby sa ideálne prispôsobili telu dieťaťa. Pohánka zabraňuje vzniku chýb chrbtice u detí. Má antistresové účinky a antiseptické účinky. Táto pohánková vrstva detské matrace zabezpečuje jemnú masáž a zlepšuje krvný obeh. Pohánka sa nenahrieva od tela spiaceho batoľaťa a tým minimalizuje potenie, a taky tvorenie rôznych kožných ochorení a preležanín. Je antibakteriálny, čo zabraňuje množeniu roztočov vo vnútri matraca. Stredná vrstvu tvorí molitanová pena.

Spodná vrstva matraca je tiež z prírodného materiálu, a to z lisovaného kokosového vlákna. Kokosové vlákna sú elastické, odolné proti vlhkosti, vo vnútri dutá a odolná proti baktériám a hubám. Kokosové vlákno sa vyznačuje dokonalými termickými vlastnosťami a zaisťuje zodpovedajúce cirkuláciu vzduchu vo vnútri spodnej vrstvy matraca. Pohlcuje pot a vlhkosť.

Táto detská matrac je obojstranná. Vzhľadom ku špecifickým vlastnostiam pohánkovej a kokosovej vrstvy (popísané vyššie) možno túto detskú matrac použiť podľa momentálnej potreby Vášho dieťaťa, prispôsobiť sa ročnému obdobiu a pod.

Celkové zloženie detské matrac je zárukou vzdušnosti a pružnosti matraca. Hypoalergénne povlak je snímateľný.

Komponenty použité pri výrobe matraca spĺňajú prísne hygienické požiadavky na výrobky pre deti.

Nosnosť matraca - 50 kg.
Výška - 10 cm.
Tvrdosť - stredne tvrdá, poskytujúci dieťaťu podporu chrbtice.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: